Bloczki betonowe - BETOR Toruń Bydgoszcz Grudziądz
Skontaktuj się z naszym sprzedawcą:

Bloczki Betonowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bloczków betonowych. Posiadamy duży wybór także innych materiałów budowlanych. Wszystko czego potrzebujesz kupisz u nas w jednym miejscu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dostawa

Wszystkie produkty składów budowlanych Betor dostępne są bezpośrednio w placówkach firmy w Toruniu, Bydgoszczy i Grudziądzu.

Ponadto świadczymy usługi odpłatnego transportu:
Toruń – samochód dostawczy do 1,5 tony
Bydgoszcz – samochód dostawczy Fiat Fiorino na drobniejsze materiały
Grudziądz – samochód dostawczy Fiat Fiorino na drobniejsze materiały

Nasze oddziały

Betor Składy Budowlane Sp. z o.o. to sieć renomowanych składów budowlanych zlokalizowanych w Toruniu, Bydgoszczy i Grudziądzu. Betor to beton towarowy i ponad 10 tys. różnorodnych materiałów budowlanych i towarów oraz ponad 40 wyspecjalizowanych pracowników, pozostających do Państwa dyspozycji tak, aby sprostać wymaganiom branży budowlanej i móc zostać dostawcą Twojej budowy.

Cenimy w sobie zaangażowanie – naszym klientom doradzamy i pomagamy dobrać odpowiednie do ich zapotrzebowania materiały budowlane.

Toruń

Nasz dział sprzedaży:
ul. Morowowa 6
Toruń

Kontakt:
telefon: 56 648 41 34
email: torun@betor.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 12:00

Bydgoszcz

Nasz dział sprzedaży:
ul. Toruńska 276
Bydgoszcz

Kontakt:
telefon: 52 36 120 59
email: bydgoszcz@betor.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 12:00

Grudziądz

Nasz dział sprzedaży:
Grudziądz-Mniszek
ul. Szosa Toruńska 37A

Kontakt:
telefon: 56 465 17 17
email: grudziadz@betor.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 13:00

Bloczki betonowe – dowiedz się więcej

Bloczki betonowe to jeden z najbardziej popularnych materiałów budowlanych. Podobnie jak cegła czerwona stosuje się je głównie do budowy ścian fundamentów, ścian murowych, jak również słupów oraz ścian działowych wewnątrz i na zewnątrz. Pewnie i stabilnie utrzymują elementy konstrukcyjne, takie jak śruby czy wkręty. Bloczki często stosuje się jako zamienniki cegły lub kamienia. Ich zaletą jest wyjątkowa wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Dobrej jakości bloczki betonowe fundamentowe są odporne na ściskanie i niszczące działanie wilgoci. To także materiał mrozoodporny i niepalny. Są cenione przez fachowców, ponieważ znacznie przyspieszają prace nad dolną kondygnacją budynku, zapewniając jej odpowiednią żywotność. Często wybiera się je do budowy piwnic, ścian fundamentowych, garaży i różnego rodzaju pomieszczeń podziemnych. Idealnie nadają się do budowy fundamentów domów niepodpiwniczonych. Są przystępne cenowo, co sprawia, że wznoszenie ścian jest bardzo ekonomiczne i pozwala nieco zaoszczędzić na kosztach całej budowy.

Bloczki są także materiałem łatwym w obsłudze. Dlatego stosują je zarówno fachowcy, jak i amatorzy, na przykład do samodzielnego wykonywania wszelkiego rodzaju ścian i przegród. Przydają się w trakcie budowy, ale również przy większych remontach, podczas których stawia się nowe ściany działowe. Waga jednego elementu to 25 kg przy wymiarach 12 cm x 38 cm x 24 cm. Dostępne są również inne wielkości, pod fundamenty i ściany fundamentowe przeważnie stosuje się materiały budowlane o wymiarach 38 x 25 cm. 38 x 14 cm lub 38 x 12 cm. Maksymalna waga produktu nie przekracza 30 kg, co znacznie usprawnia prace budowlane. Bloczek fundamentowy najczęściej jest produkowany z betonu klasy B20. W ofertach handlowych znajdziemy także bloczki betonowe fundamentowe wylane z betonu klasy B15 lub B25.

Sprawdź nasze inne produkty: