Farby i lakiery

Farba przeciwwodna

IZOHAN farba przeciwwodna służy do wykonywania wodoszczelnych powłok oraz do pokrywania powierzchni ścian narażonych na powstawanie grzybów, pleśni i wykwitów solnych. Nie pozwala na pojawienie się wilgoci na pomalowanej powierzchni, osusza ją zewnętrznie.

 

Farby elewacyjne

Gotowa do użycia farba na bazie żywic akrylowych z dodatkiem bieli tytanowej, wysokiej jakości wypełniaczy i środków modyfikujących. Farba tworzy powłokę matową, gładką, bez zmarszczeń i spękań. Doskonale kryjąca, dająca trwale śnieżnobiałą, paroprzepuszczalną powłokę odporną na ścieranie suchą tkaniną, zmywanie, działanie promieniowania UV. Farba jest wyrobem ekologicznym i nietoksycznym. W ofercie naszej firmy dostępne są wszystkie rodzaje farb budowlanych.

 

Rozpuszczalniki

Rozpuszczalnik NITRO. Wysokiej jakości rozpuszczalnik przeznaczony jest do rozcieńczania lakierów i emalii nitro oraz mycia sprzętu malarskiego po zakończeniu malowania. W ofercie naszej firmy dostępne są wszystkie rodzaje rozpuszczalników.

 

Pigmenty barwiące do farb

COLOREX jest wodną dyspersją pigmentów z dodatkiem środków pomocniczych pozwalających go mieszać także z wyrobami rozpuszczalnikowymi. Przeznaczony jest do barwienia na wybrany kolor gotowych farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych: farb emulsyjnych, emalii olejno-ftalowych, nitrocelulozowych, chlorokauczukowych.. Niektóre kolory, przedstawione w karcie kolorów, można stosować na zewnątrz pomieszczeń.