Kostka brukowa - BETOR Toruń Bydgoszcz Grudziądz
Skontaktuj się z naszym sprzedawcą:

Kostka Brukowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kostki brukowej (starobruk, prostokąt, fala, dwuteownik, kostka brukowa z posypką granitową, kostka brukowa o grubości 6 cm i 8 cm w różnych kolorach, kostka granitowa). Posiadamy duży wybór także innych materiałów budowlanych. Wszystko czego potrzebujesz kupisz u nas w jednym miejscu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Rodzaje kostki brukowej

W ofercie posiadamy kostkę brukową różnego typu. Najpopularniejsze z nich prezentujemy niżej:
PROSTOKĄT (HOLLAND) Grubość: 6cm., 8cm.
Kolory: szary, czerwony, czarny, oliwkowy, brązowy, żółty.
kostka brukowa prostokąt chodnik z prostokątnej kostki brukowej
DWUTEOWNIK (BEHATON, I-STONE) Grubość: 6cm., 8cm.
Kolory: szary, czerwony, czarny, żółty.
kostka brukowa dwuteownik chodnik z dwuteownikowej kostki brukowej
FALA (UNI STONE) Grubość: 6cm., 8cm.
Kolory: szary, czerwony, żółty, czarny, khaki.
kostka brukowa fala chodnik z falistej kostki brukowej
STAROBRUK ( NOSTALIT) Grubość: 6cm., 8cm.
Kolory: szary, czerwony, żółty, brąz, khaki, czarny, zielony.
kostka brukowa starobruk chodnik z starobrukowej kostki brukowej

Dostawa

Wszystkie produkty składów budowlanych Betor dostępne są bezpośrednio w placówkach firmy w Toruniu, Bydgoszczy i Grudziądzu.

Ponadto świadczymy usługi odpłatnego transportu:
Toruń – samochód dostawczy do 1,5 tony
Bydgoszcz – samochód dostawczy Fiat Fiorino na drobniejsze materiały
Grudziądz – samochód dostawczy Fiat Fiorino na drobniejsze materiały

Nasze oddziały

Betor Składy Budowlane Sp. z o.o. to sieć renomowanych składów budowlanych zlokalizowanych w Toruniu, Bydgoszczy i Grudziądzu. Betor to beton towarowy i ponad 10 tys. różnorodnych materiałów budowlanych i towarów oraz ponad 40 wyspecjalizowanych pracowników, pozostających do Państwa dyspozycji tak, aby sprostać wymaganiom branży budowlanej i móc zostać dostawcą Twojej budowy.

Cenimy w sobie zaangażowanie – naszym klientom doradzamy i pomagamy dobrać odpowiednie do ich zapotrzebowania materiały budowlane.

Toruń

Nasz dział sprzedaży:
ul. Morowowa 6
Toruń

Kontakt:
telefon: 56 648 41 34
email: torun@betor.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 12:00

Bydgoszcz

Nasz dział sprzedaży:
ul. Toruńska 276
Bydgoszcz

Kontakt:
telefon: 52 36 120 59
email: bydgoszcz@betor.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 12:00

Grudziądz

Nasz dział sprzedaży:
Grudziądz-Mniszek
ul. Szosa Toruńska 37A

Kontakt:
telefon: 56 465 17 17
email: grudziadz@betor.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 13:00

Kostka brukowa – dowiedz się więcej

Kostka brukowa, czyli ociosany kamień, stanowi wyjątkowo popularny materiał budowlany. Drzemią w niej wręcz nieograniczone możliwości układania atrakcyjnych i funkcjonalnych nawierzchni, ścieżek, podjazdów oraz tarasów. Jest ceniona za liczne walory użytkowe, głównie mrozoodporność i niewrażliwość na zmienne warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do asfaltu nie ulega pęknięciu lub rozszczelnieniu, stanowiąc przez wiele lat piękna ozdobę niejednego domku jednorodzinnego lub budynku o innym przeznaczeniu. Jej pozostałe atuty to prosty montaż, łatwość utrzymania w czystości oraz wysokie wartości estetyczne. Ze względu na wiele technologii produkcji i obróbki kostek można uzyskać produkty nie tylko o ciekawych kształtach, ale również zróżnicowanej fakturze oraz intrygującej kolorystyce.

Kostki brukowe wiele zyskują na ich obróbce. Nabywają wyrafinowaną estetykę, ale także właściwości antypoślizgowe. Technologia płukania pozwala na uzyskanie chropowatej powierzchni o strukturze naturalnego kamienia. Obróbce poddawana jest wierzchnia warstwa kostek, z której pod ciśnieniem wypłukuje się resztki betonu. Technologia postarzania polega na młoteczkowaniu lub obijaniu elementów betonowych. Kostki dodatkowo są barwione, cieniowane, dzięki czemu powstaje efekt melanży kolorystycznych, przypominający antyczny bruk. Technologia śrutowo-szczotkowa nadaje kostce efekt charakterystycznej porowatości.

Podobnie jak większość materiałów budowlanych, kostka brukowa jest objęta określonymi normami. Wprawne oko kupującego może dostrzec, czy jej wszystkie boki łupane, wgłębienia i wypukłości mają maksymalnie do 10 mm oraz czy ściany boczne są prostopadłe do górnej powierzchni.

Sprawdź nasze inne produkty: