Ogrodzenia łupane


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń łupanych (bloczki ogrodzeniowe i pustaki). Posiadamy duży wybór także innych materiałów budowlanych. Wszystko czego potrzebujesz kupisz u nas w jednym miejscu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pustaki i bloczki ogrodzeniowe łupane – dowiedz się więcej


Ogrodzenie to ważna część otoczenia posesji. Nie tylko zaznacza granicę działki, ale również ją zdobi, dopełniając jej aranżację. Jedną z nowoczesnych metod, polecanych przy stawianiu ogrodzenia jest stosowanie elementów, wykonanych w technologii wibroprasowanego betonu. System ten pozwala również na wykonanie pełnej elewacji, garażu, budynku gospodarczego oraz innych elementów małej architektury ogrodu. Jego dużą zaletą jest szybkość stawiania wybranego elementu bez względu na nierówności podłoża.

Wibroprasowanie to taki sposób produkcji elementów betonowych, w wyniku którego można uzyskać beton wysokiej jakości i o różnorodnych właściwościach w zależności od przeznaczenia produktu. Całość powstaje w maszynie – wibroprasie, która zagęszcza i formuje mieszankę betonową na specjalnych paletach produkcyjnych. Powstałe bloczki mają kształt pustaka z fazowanymi spoinami, które znacznie upraszczają montaż eliminując etap spoinowania.

Pustaki łupane poddawane są szeregowi kontroli, dzięki którym powstaje produkt trwały. Jeśli użyje się je do wybudowania ogrodzenia, można uzyskać piękny efekt niepowtarzalnej struktury łupanego piaskowca. Jego powierzchnia wpływa na intensywność kolorów i sprawia wrażenie naturalności, tworząc na powierzchni bloczków światłocienie. Inwestorzy doceniają ten materiał za rozmaitość kolorów i melanży.

Ogrodzenia łupane to nie tylko estetyczny element krajobrazu, ale również praktyczny. Są cenione za niską nasiąkliwość oraz odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, jak mróz. Spełniają również wszystkie niezbędne normy, polskie i europejskie. Dodatkowymi zaletami są także optymalny wymiar i ogromne możliwości aranżacji. Bloczki ogrodzeniowe są dostępne w różnych systemach w zależności od ich rozmiarów. Świetnie prezentują się w zabudowie słupka, podmurówki jak i murka. Ogrodzenie łupane są uniwersalne. Dobrze komponują się z wszystkimi materiałami wypełniającymi słupki, jak elementy kute, aluminiowe, drewniane, metalowe czy z PCV.

Ogrodzenia łupane


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą

Toruń

Formularz kontaktowy (Toruń)

Bydgoszcz

Formularz kontaktowy (Bydgoszcz)

Grudziądz

Formularz kontaktowy (Grudziądz)