Bloczki betonowe
Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bloczków betonowych. Posiadamy duży wybór także innych materiałów budowlanych. Wszystko czego potrzebujesz kupisz u nas w jednym miejscu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Popularne rodzaje


Bloczki betonowe wykorzystywane są do budowania zarówno ścian fundamentowych i piwnicznych, jak i wznoszenia ścian działowych. Najpopularniejsze z nich prezentujemy niżej:
Lp. Rodzaj bloczka Klasa Przeznaczenie Zdjęcie
1 BLOCZEK BETONOWY 38cm x 24cm x 14cm B15 Fundamenty, ściany nośne, ściany działowe, piwnic oraz oporowe BLOCZEK BETONOWY 38cm x 24cm x 14cm
2 BLOCZEK LIATOP START 24 Fundamenty BLOCZEK LIATOP START 24

Bloczki betonowe – dowiedz się więcejBloczki betonowe to jeden z najbardziej popularnych materiałów budowlanych. Podobnie jak cegła czerwona stosuje się je głównie do budowy ścian fundamentów, ścian murowych, jak również słupów oraz ścian działowych wewnątrz i na zewnątrz. Pewnie i stabilnie utrzymują elementy konstrukcyjne, takie jak śruby czy wkręty. Bloczki często stosuje się jako zamienniki cegły lub kamienia. Ich zaletą jest wyjątkowa wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Dobrej jakości bloczki betonowe fundamentowe są odporne na ściskanie i niszczące działanie wilgoci. To także materiał mrozoodporny i niepalny. Są cenione przez fachowców, ponieważ znacznie przyspieszają prace nad dolną kondygnacją budynku, zapewniając jej odpowiednią żywotność. Często wybiera się je do budowy piwnic, ścian fundamentowych, garaży i różnego rodzaju pomieszczeń podziemnych. Idealnie nadają się do budowy fundamentów domów niepodpiwniczonych. Są przystępne cenowo, co sprawia, że wznoszenie ścian jest bardzo ekonomiczne i pozwala nieco zaoszczędzić na kosztach całej budowy.

Bloczki są także materiałem łatwym w obsłudze. Dlatego stosują je zarówno fachowcy, jak i amatorzy, na przykład do samodzielnego wykonywania wszelkiego rodzaju ścian i przegród. Przydają się w trakcie budowy, ale również przy większych remontach, podczas których stawia się nowe ściany działowe. Waga jednego elementu to 25 kg przy wymiarach 12 cm x 38 cm x 24 cm. Dostępne są również inne wielkości, pod fundamenty i ściany fundamentowe przeważnie stosuje się materiały budowlane o wymiarach 38 x 25 cm. 38 x 14 cm lub 38 x 12 cm. Maksymalna waga produktu nie przekracza 30 kg, co znacznie usprawnia prace budowlane. Bloczek fundamentowy najczęściej jest produkowany z betonu klasy B20. W ofertach handlowych znajdziemy także bloczki betonowe fundamentowe wylane z betonu klasy B15 lub B25 wyprodukowanego w Betoniarni Bydgoszcz.

Zapraszamy także do kontaktu z Betoniarnią w Toruniu. Nasz pracownik przedstawi konkurencyjną ofertę oraz przekaże najważniejsze szczegóły.

Bloczki betonowe


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą

Toruń

KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
tel: 600 470 602
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel: 600 470 608
e-mail: torun@betor.pl

Formularz kontaktowy (Toruń)

  Bydgoszcz

  KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
  tel: 600 470 618
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  MATERIAŁÓW
  tel: 600 470 631
  e-mail: bydgoszcz@betor.pl
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  BETONU
  tel: 600 470 620
  e-mail: a.tyburek@betor.pl

  Formularz kontaktowy (Bydgoszcz)

   Grudziądz

   KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
   tel: 600 470 640
   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
   tel: 600 470 641
   e-mail: grudziadz@betor.pl

   Formularz kontaktowy (Grudziądz)