Podkładki dystansowe


Na wyposażeniu warsztatu każdego majsterkowicza, który interesuje się różnego rodzaju mechanizmami, obowiązkowo powinny znaleźć się podkładki dystansowe. O ile nie są przydatne codziennie, to często przydarzają się sytuacje, kiedy ich użycie jest konieczne i to właśnie dlatego takie akcesoria warto mieć schowane gdzieś pod ręką. Taka podkładka umożliwia szybsze wykonanie niezbędnych czynności związanych z ustawianiem wału, jak i jego mocowaniem, a także pozwala efektywniej pracować przy niektórych rodzajach maszyn. Właśnie z tych powodów w naszym sklepie oferujemy różnego rodzaju podkładki, które są niezwykle przydatne, kiedy pracuje się z dużą ilością maszyn, chociażby również przy reperowaniu łożyska, ale i nie tylko bo można wykorzystać je przy rowerze, a nawet podczas remontu mieszkania.

Zaopatrz się także w inne niezbędne akcesoria metalowe i budowlane!


W asortymencie naszego sklepu znajdziesz także innego rodzaju akcesoria, które mogą przydać Ci się w trakcie codziennego majsterkowania. Są to między innymi: wkręty, kołki, kotwy, zaślepki, uchwyty, obejmy, nakrętki i zawleczki. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Jeśli dopiero tworzysz swój własny warsztat i tak naprawdę to jeszcze do końca nie wiesz, jakie elementy mogą Ci się w nim przydać, napisz lub zadzwoń do nas. Z chęcią udzielimy Ci niezbędnych informacji oraz podpowiemy, jakie akcesoria wybrać.