Silikony i akryl


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą silikonów. Posiadamy duży wybór także innych materiałów budowlanych. Wszystko czego potrzebujesz kupisz u nas w jednym miejscu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W naszej ofercie


Lp. Nazwa Przeznaczenie Zdjęcie
1 Silikon CS7 akrylowy biały Ceresit CS 7 jest jednoskładnikowym, elastycznym uszczelniaczem na bazie dyspersji akrylowej, znajdującym zastosowanie w wypełnianiu i uszczelnianiu spoin, pęknięć i ubytków we wszelkiego rodzaju materiałach budowlanych.
Ceresit CS 7 posiada wysoką przyczepność do wszelkich zwartych, porowatych i nasiąkliwych materiałów takich jak: gazobeton, gips, piaskowiec, płyty wiórowe i gipsowo-kartonowe oraz materiałów takich jak: powłoki malarskie, płytki ceramiczne i styropian.
Silikon CS7 akrylowy biały
2 Akryl fasadowy z minerałami biały 300 ml Akryl do fasad jest elastycznym uszczelniaczem, stworzonym specjalnie do uszczelniania, spoinowania i uzupełnienia ubytków w murach i fasadach pokrytych tynkiem. Akryl fasadowy z minerałami biały 300 ml
3 Silikon CS8 uniwersalny biały, szary Trwale elastyczny, uniwersalny uszczelniacz silikonowy odporny na warunki atmosferyczne.
Doskonała przyczepność do wielu materiałów, do wnętrz i na zewnątrz, odporny na warunki atmosferyczne, odporny na działanie środków czyszczących, trwale elastyczny, łatwy w nakładaniu.
Silikon CS8 uniwersalny biały, szary
4 Silikon CS9 sanitarny bezbarwny, biały, szary Materiał do wypełniania spoin między płytkami ceramicznymi i szczelin przy urządzeniach sanitarnych w kuchniach, łazienkach a także na zewnątrz budynków.
Właściwości: do kuchni i łazienek, trwały, odporny na środki czyszczące, zabezpieczony przed grzybami i pleśnią, trwale elastyczny.
Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny na kontakt z wodą pitną nr HK/W/0124/01/2017.
Silikon CS9 sanitarny bezbarwny, biały, szary

Silikony i akryl


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą

Toruń

Formularz kontaktowy (Toruń)

Bydgoszcz

Formularz kontaktowy (Bydgoszcz)

Grudziądz

Formularz kontaktowy (Grudziądz)