Silikony i akryl


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą silikonów. Posiadamy duży wybór także innych materiałów budowlanych. Wszystko czego potrzebujesz kupisz u nas w jednym miejscu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W naszej ofercie


Lp. Nazwa Przeznaczenie Zdjęcie
1 Silikon CS7 akrylowy biały Ceresit CS 7 jest jednoskładnikowym, elastycznym uszczelniaczem na bazie dyspersji akrylowej, znajdującym zastosowanie w wypełnianiu i uszczelnianiu spoin, pęknięć i ubytków we wszelkiego rodzaju materiałach budowlanych.
Ceresit CS 7 posiada wysoką przyczepność do wszelkich zwartych, porowatych i nasiąkliwych materiałów takich jak: gazobeton, gips, piaskowiec, płyty wiórowe i gipsowo-kartonowe oraz materiałów takich jak: powłoki malarskie, płytki ceramiczne i styropian.
Silikon CS7 akrylowy biały
2 Akryl fasadowy z minerałami biały 300 ml Akryl do fasad jest elastycznym uszczelniaczem, stworzonym specjalnie do uszczelniania, spoinowania i uzupełnienia ubytków w murach i fasadach pokrytych tynkiem. Akryl fasadowy z minerałami biały 300 ml
3 Silikon CS8 uniwersalny biały, szary Trwale elastyczny, uniwersalny uszczelniacz silikonowy odporny na warunki atmosferyczne.
Doskonała przyczepność do wielu materiałów, do wnętrz i na zewnątrz, odporny na warunki atmosferyczne, odporny na działanie środków czyszczących, trwale elastyczny, łatwy w nakładaniu.
Silikon CS8 uniwersalny biały, szary
4 Silikon CS9 sanitarny bezbarwny, biały, szary Materiał do wypełniania spoin między płytkami ceramicznymi i szczelin przy urządzeniach sanitarnych w kuchniach, łazienkach a także na zewnątrz budynków.
Właściwości: do kuchni i łazienek, trwały, odporny na środki czyszczące, zabezpieczony przed grzybami i pleśnią, trwale elastyczny.
Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny na kontakt z wodą pitną nr HK/W/0124/01/2017.
Silikon CS9 sanitarny bezbarwny, biały, szary

Silikon akrylowy – dowiedz się więcej


Silikony i akryle są niezwykle potrzebne w pracach remontowo-budowlanych. Właściwie na każdym ich etapie potrzebujemy materiału, który zaizoluje nam daną rzecz, a przy tym zadba o odporność na wilgoć i zakryje niepotrzebne dziury. Silikon jest stosowany w nieco innych miejscach niż akryl, jednak ich zastosowanie można uznać za podobne.

Silikon, który oferujemy to szeroka gama produktów w różnorakich kolorach. Można dobrać go pod kątem fug w łazienkach, by narożniki nie różniły się niemalże niczym od innych szczelin między kaflami lub zastosować silikon bezbarwny albo klasycznie biały. Silikon sanitarny musi być wytrzymały na wilgoć oraz działanie temperatur. Kłaść go jednak należy ostrożnie, gdyż jest dość kłopotliwy do usunięcia.

Z kolei akryl to wypełniacz, który może zakryć nam szczeliny między ścianą, a podłogą, przy sufitach lub w wielu innych miejscach. Specjalny akryl wykończeniowy pomoże zakryć dziury i nierówności w ścianach. Jest to więc produkt dość uniwersalny, o ile oczywiście zdecydujemy się na wariant wysokojakościowy.

Oferowane przez nas silikony i akryle to tylko dobre produkty wykonane z dobrych, skutecznych składników. Dzięki temu nie musza się Państwo martwić o jakość wykonywanych prac i mogą sięgać bez zastanowienia po nasze produkty.