Przemysłowe środki czyszczące


Środki czyszczące to niezbędne wyposażenie domu nie tylko w trakcie remontu czy prac remontowo-budowlanych, ale także podczas codziennych prac sprzątających. Dlatego warto wybierać tylko i wyłącznie dobre specyfiki, które pomogą nam w doczyszczeniu najtrudniejszych zabrudzeń. Warto postawić na takie środki, które nas nigdy nie zawiodą.

Lista produktów


Lp. Nazwa Przeznaczenie Zdjęcie
1 Tynk mozaikowy CT177

Tynk mozaikowy doskonały do wykonywania ozdobnych elementów oraz większych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Produkowany w bogatej palecie kolorystycznej.

Szczególnie zalecany do stosowania na elementach budowlanych i architektonicznych narażonych na intensywną eksploatację, zabrudzenia, uszkodzenia np. strefy przyziemia i cokołów, ościeża okien, drzwi itp.

Dzięki swojej odporności na warunki atmosferyczne oraz dużej wytrzymałości udarowej przez długi czas zachowuje najwyższe walory dekoracyjne.

Dodatkowo, tynk Ceresit CT177 posiada zdolność mostkowania drobnych rys i pęknięć.

Środki czyszczące – dowiedz się więcej


Podstawową cechą środków czystości jest ich skuteczność, dlatego warto kontrolować skład i szukać dobrych, silnych składników zdolnych poradzić sobie z uporczywym brudem. Oferowane przez nas produkty są tylko i wyłącznie przeznaczone do czyszczenia brudu, a ich skład tylko potwierdza, że są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Warto zatem wybrać produkty, które przydadzą się Ci dziś i przy specjalnej okazji.

Wybierając nasze środki czystości, mogą mieć Państwo pewność co do wysokiej jakości oraz skuteczności produktów. Dzięki temu sprzątanie staje się dużo prostsze i przyjemniejsze, a żaden brud nie spędza już nam z powiek snu.

Zachęcamy do zapoznania się z środków czyszczących, jakie prezentujemy w ramach tej kategorii.

Przemysłowe środki czyszczące


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą

Toruń

Formularz kontaktowy (Toruń)

Bydgoszcz

Formularz kontaktowy (Bydgoszcz)

Grudziądz

Formularz kontaktowy (Grudziądz)