Zaprawa
Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz


Zaprawy budowlane to materiały, które przydadzą Ci się na wielu etapach budowy. Właśnie z tego powodu zadbaliśmy o rozbudowaną ofertę z tego zakresu. U nas bez problemu możesz nabyć wszystkie niezbędne materiały, które umożliwią Ci szybsze wykonanie zaplanowanych prac. Bez znaczenia, czy planujesz mały, czy większy remont, w każdym z tych przypadków przyda Ci się konkretnego rodzaju zaprawa.

W naszej ofercie


Lp. Nazwa Przeznaczenie Zdjęcie
1 Zaprawa Cement Montażowy CX5 (25 kg) Służy do szybkiego osadzenia elementów metalowych i plastikowych w betonie, murze lub w tynku cementowym (np. kraty, poręcze, wsporniki, szafki instalacyjne, puszki, przewody itp.) Prześwit między elementem kotwionym, a powierzchnią otworu montażowego nie powinien być większy niż 20 mm. Przy większych prześwitach materiał należy mieszać z piaskiem. Cement montażowy może być stosowany wewnątrz i na zewn. budynku. Nadaje się do wypełnienia ubytków i wyokrąglenia naroży. Ma właściwości wodoszczelnie, dlatego można stosować go do uszczelniania konstrukcji betonowych oraz do tamowania lokalnych przecieków wody. Zaprawa Cement Montażowy CX5 (25 kg)
2 Zapraw cienkowarstwowa Planofix biała
(25 kg)
Fabrycznie przygotowana, biała, łatwo urabialna, bardzo wydajna i prosta w użyciu cementowa zaprawa klejowa. Przeznaczona do cienkowarstwowego klejenia bloczków silikatowych oraz gazobetonowych, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki niewielkiej grubości spoiny (1–3 mm) zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Zapraw cienkowarstwowa Planofix biała
3 Zaprawa do klinkieru CT32 Ceresit Grafit
(25 kg)
Zaprawa Ceresit CT 32 służy do murowania, spoinowania ścian konstrukcyjnych, fundamentowych, elewacyjnych, kominów, ogrodzeń, elementów małej architektury z cegły klinkierowej. Zaprawa może również służyć do spoinowania płytek klinkierowych o grubości do 30 mm. Dzięki swojej recepturze zaprawa jest bardzo dobrze urabialna, ma bardzo dobrą przyczepność do powierzchni o małej nasiąkliwości, a jej elastyczność przeciwdziała powstawaniu rys skurczowych podczas wiązania. Dzięki dodatku mączki trasowej zapewnia dobre właściwości robocze oraz ogranicza możliwość powstawania wykwitów solnych. Zaprawa do klinkieru CT32 Ceresit Grafit (25 kg)
4 Zaprawa klejąca CERESIT CM17 (25 kg) Stosowana do płytek gresowych, ceramicznych i kamienia naturalnego wewnątrz i na zewnątrz. Zaprawa wzmocniona włóknami, najwyższa przyczepność i elastyczność – klasa S1! Odporna na odkształcenia podłoża na balkonach, tarasach i ogrzewaniu podłogowym, do basenów i zbiorników z wodą pitną do podłoży krytycznych (płyty g-k, płytka na płytkę, powłoki malarskie), na hydroizolacje wewnętrzne i zewnętrzne Zaprawa klejąca CERESIT CM17 (25 kg)
5 Zaprawa klejąca do gresu Ceresit CM12 (25 kg) Stosowany do płytek ceramicznych, gresowych, z kamienia naturalnego (niewrażliwego na przebarwienia) oraz imitacji kamienia.
Zaprawa wzmocniona włóknami na podłoża odkształcalne: na ogrzewanie podłogowe, balkony, tarasy, polecana na podłogi o zwiększonym obciążeniu eksploatacyjnym, na izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, do dużych i małych płytek, stabilna na powierzchniach pionowych, spoinowanie po 24 h
Zaprawa klejąca do gresu Ceresit CM12 (25 kg)
6 Zaprawa klejąca do płytek Ceresit CM9 (20 kg) Stosowany do płytek ceramicznych, wewnątrz i na zewnątrz, na nieodkształcalne, typowe podłoża, do pomieszczeń suchych i wilgotnych, wodo- i mrozoodporna Zaprawa klejąca do płytek Ceresit CM9 (20 kg)
7 Zaprawa klejąca do styropianiu E118/IS11 (25 kg) Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, przeznaczona jest do przyklejania styropianowych płyt izolacyjnych do zewnętrznych ścian ocieplanych budynków o dobrej przyczepności do podłoża i płyt styropianowych. Zaprawa klejąca do styropianiu E118/IS11 (25 kg)
8 Zaprawa klejąca do styropianu i siatek E128/IS21 (25 kg) Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, przeznaczona jest do przyklejania styropianowych płyt izolacyjnych do zewnętrznych ścian ocieplanych budynków o dobrej przyczepności do podłoża i płyt styropianowych. Zaprawa klejąca do styropianu i siatek E128/IS21 (25 kg)
9 Zaprawa klejąca Expert 1 do płytek (25 kg) Profesjonalna zaprawa klejąca przeznaczona do przyklejania płytek ceramicznych i terakotowych, ściennych oraz podłogowych o nasiąkliwości >3% do sztywnych, nieodkształcalnych podłoży wewnątrz i – w przypadku stosowania płytek mrozoodpornych – na zewnątrz pomieszczeń. Do stosowania w miejscach nie narażonych na znaczące odkształcenia na skutek zmian temperatury (występowanie naprężeń termicznych). Zaprawa klejąca Expert 1 do płytek (25 kg)
10 Zaprawa klejąca Flex Ceresit CM16 (25 kg) Zaprawa Ceresit CM 16 służy do mocowania płytek gresowych, ceramicznych, cementowych i kamiennych (oprócz marmuru) na podłożach odkształcalnych. Spełnia wymogi normy PN-EN 12004 dla zapraw elastycznych C2 TE S1, CM 16 polecana jest do mocowania płytek na wiotkich ściankach działowych, ogrzewanych podłogach, elewacjach, tarasach i balkonach. Wysoka przyczepność zaprawy sprawia, że zalecana jest ona do płytek o nasiąkliwości < 3%, np. gresowych oraz do mocowania płytek na podłożach krytycznych: istniejących płytkach, mocnych i dobrze przyczepnych powłokach malarskich, podłożach gipsowych, anhydrytowych, betonie komórkowym. Zaprawa klejąca Flex Ceresit CM16 (25 kg)
11 Zaprawa klejąca Lepstyr 210
(25 kg)
Zaprawa do przyklejania płyt styropianowych grafitowych i zwykłych w systemach ociepleń ścian zewnętrznych.
Może być stosowana na różnego rodzaju podłoża mineralne: betonowe, cementowo-wapienne, ceramiczne, silikatowe, z betonu komórkowego itp.
Zaprawa klejąca Lepstyr 210 (25 kg)
12 Zaprawa klejąca Styrlep 220
(25 kg)
Zaprawa do wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego na styropianie oraz do przyklejania styropianu Zaprawa klejąca Styrlep 220 (25 kg)
13 Zaprawa klejąca Styrlep-B biała (25 kg) Wykonywanie warstwy zbrojonej tkaniną szklaną w systemach ociepleń oraz przyklejanie płyt styropianowych i wełny mineralnej do podłoży mineralnych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Z włóknami zbrojącymi o wysokiej elastyczności.
Zaprawa klejąca Styrlep-B biała (25 kg)
14 Zaprawa klejąca ZK Ceresit
(25 kg)
Zaprawa Ceresit ZK służy do mocowania płytek glazury i terakoty na nieodkształcalnych podłożach, takich jak: beton, jastrych cementowy, tynk cementowy i cementowo-wapienny. Może być stosowana w budownictwie mieszkaniowym wewnątrz i na zewnątrz budynków. W przypadku mocowania płytek o nasiąkliwości poniżej 3%,np. gresowych, w przypadku innych rodzajów płytek, innych podłoży, większych obciążeń i podłoży odkształcalnych np. tarasów, balkonów, płyt gipsowo-kartonowych – należy używać odpowiednich zapraw klejących Ceresit. Zaprawa klejąca ZK Ceresit (25 kg)
15 Zaprawa murarska Pozmur 115
(25 kg)
Zaprawa murarska firmy Kreisel może być stosowana jako spoiwo do wznoszenia murów z cegieł, bloczków i pustaków lub innych elementów ceramicznych, betonowych i wapienno-piaskowych. Jej wysoka odporność na działanie niskich temperatur i wilgoci pozwala stosować ją o każdej porze roku. Dobrze wykonana zaprawa cechuje się doskonałą przyczepnością i dużą siłą łączącą. Zaprawa murarska Pozmur 115 (25 kg)
16 Zaprawa szamotowa (5 kg), (10 kg), (25 kg) Zaprawa szamotowa zastosowanie ma do prac zduńskich przy budowie i remontach pieców pokojowych, kuchennych, pieców chlebowych i kominków oraz grillów ogrodowych. W trwały sposób łączy prostki i płytki szamotowe. Zaprawa szamotowa (5 kg) (10 kg) (25 kg)
17 Zaprawa tynkarska Poztynk 560
(25 kg)
Zaprawa do ręcznego wykonywania cementowo-wapiennych tynków wewnątrz i na zewnątrz.
Nadaje się do wykonywania wypraw tynkarskich pod farby lub tynki szlachetne na ścianach i stropach z wszelkiego typów elementów: bloczków z betonu komórkowego, z elementów ceramicznych, wapienno-piaskowych, betonowych itp.
Zaprawa tynkarska Poztynk 560 (25 kg)
18 Zaprawa – klejąca Murlep 125
(25 kg)
Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka białego cementu portlandzkiego, kruszywa kwarcowego, dodatków uszlachetniających i wypełniaczy. Przeznaczona do cienkowarstwowego klejenia bloczków silikatowych oraz gazobetonowych wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Zaprawa jest łatwo urabialna, bardzo wydajna i prosta w użyciu. Dzięki niewielkiej grubości spoiny (od 1 mm do 3 mm) zapobiega powstawaniu mostków termicznych.
Jest odporna na działania czynników atmosferycznych i paroprzepuszczalna.
Zaprawa – klejąca Murlep 125 (25 kg)

Różne rodzaje niezbędnych zapraw budowlanych

Wylewasz posadzkę? A może stawiasz ściany? Z pewnością przyda Ci się odpowiedni materiał wiążący! Nasze zaprawy do murowania pomogą Ci postawić solidne i grube ściany, zarówno z cegieł, jak i pustaków. W naszej ofercie znajdziesz również inne rozwiązania z tej kategorii, do zastosowania w wewnątrz i na zewnątrz:

– zaprawy cementowe, dedykowane do łączenia elementów betonowych, wylewania posadzek oraz murowania.

– zaprawy cementowo-wapienne, najlepsze do prac murarskich.

– zaprawy cementowo-gliniane, obecnie w użytku tylko przy pracach renowacyjnych.

– zaprawy wapienne, przeważnie używane, jako zaprawy tynkarskie.

– zaprawy gipsowe, do pracy z materiałami gipsowymi, wyjątkowe wrażliwe na wilgoć.

Wybierając zaprawę, musisz pamiętać o tym, że każda z nich ma inne zastosowanie, dlatego zawsze należy kierować się planowanym użyciem. Dodatkowo kupować zawsze w sprawdzonym źródle, gdzie można liczyć na fachowe wsparcie pracowników sklepu, którzy w razie pomyłki, są w stanie profesjonalnie Ci doradzić i pomóc w wyborze właściwej zaprawy.

 

Dlaczego warto kupować właśnie u nas?

Decydując się na zakup zaprawy w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszej jakości materiały budowlane, które są przechowywane zgodnie z zaleceniami producentów. Warto także wspomnieć, że posiadamy bogate doświadczenie w tej branży, które umożliwia nam proponowanie klientom, tylko tego co najlepsze. Zamówiona u nas zaprawa, dotrze do Ciebie błyskawicznie, a w razie chęci dokonania wymiany lub jej zwrotu, nie będziesz miał z tym najmniejszych problemów.

Zaprawa


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą

Toruń

KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
tel: 600 470 602
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel: 600 470 608
e-mail: torun@betor.pl

Formularz kontaktowy (Toruń)

  Bydgoszcz

  KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
  tel: 600 470 618
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  MATERIAŁÓW
  tel: 600 470 631
  e-mail: bydgoszcz@betor.pl
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  BETONU
  tel: 600 470 620
  e-mail: a.tyburek@betor.pl

  Formularz kontaktowy (Bydgoszcz)

   Grudziądz

   KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
   tel: 600 470 640
   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
   tel: 600 470 641
   e-mail: grudziadz@betor.pl

   Formularz kontaktowy (Grudziądz)