Krzyżyki do glazury
Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz


Przeprowadzasz remont w swoim domu? Szukasz odpowiednich produktów? Pamiętaj, żeby już na etapie planowania prac remontowych w swojej łazience lub kuchni, pomyśleć o zakupieniu elementów budowlanych, które pozwolą Ci na dokładne i staranne położenie płytek. Bez wątpienia to krzyżyki do glazury umożliwią Ci równe ułożenie płytek. Te specjalistyczne materiały sprawią, że przerwa pomiędzy poszczególnymi kaflami za każdym razem będzie takiej samej wielkości. Dodatkowo, produkty dystansowe sprawią, że sprawniej przebiegnie późniejsze naniesienie fug, a Ty zyskasz na czasie.

Twoja niezastąpiona pomoc w czasie remontu kuchni i łazienki!


W ofercie naszego sklepu znajdziesz niezbędne akcesoria budowlane, które ułatwią Ci wykończenie podłogi, dzięki czemu Twoja łazienka i kuchnia, a dokładniej położone w niej płytki będą zachwycać wszystkich odwiedzających Twój dom gości! Mało tego, cena poszczególnych produktów nie jest wygórowana, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na taką pomoc podczas układania płytek, nawet przy większej powierzchni.

Na etapie zakupów krzyżyków, warto przede wszystkim zastanowić się nad ich odpowiednim rozmiarem. W zależności od rodzaju płytek, możemy wybrać te 1 mm (idealne do mozaiki szklanej), 10 mm (dobre do dużych rozmiarów płytek), jak i 0,5 mm (gdy chcemy, aby spoina była mniej widoczna).

Mniej wykorzystywana alternatywa: klipsy do poziomowania płytek


Spośród różnych alternatywnych rozwiązań przydatnych podczas układania płytek, warto wyróżnić także gotowe systemy poziomujące. Decydując się na ich zakupów, krzyżyki do glazury przestają być nam potrzebne. To gotowe sposoby, które pozwalają wyeliminować ręczne prace związane z układaniem krzyżyków. Taki specjalny klips jest swego rodzaju uchwytem pod płytki i kliny, który dociska każdą płytkę do podstawki. Warto także wspomnieć o tym, że klipsy są wykonane ze specjalnego tworzywa, które w żaden sposób nie zagraża powierzchni płytek.

Narzędzia i gotowe zestawy elementów budowlanych dostępne od ręki!


Jeśli szukasz niezbędnych informacji na temat realizacji tego rodzaju prac budowlanych, skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy na Twoje pytania, przekażemy Ci niezbędne informacje, a także podpowiemy, jak wybrać najbardziej odpowiedni produkt niezbędny do montażu płytek, tak aby Twoja praca przebiegła szybko i sprawnie.

Wszystkie zamówienia realizujemy jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu czas dostawy do klienta jest maksymalnie skrócony, a co za tym idzie nie ma przestoju w wykonywanych przez niego pracach budowlanych. W naszym sklepie płatności realizowane są z góry natychmiast obciążając konto klienta, jak i za pobraniem. Z kolei w razie dokonania przez Ciebie złego wyboru, nie musisz się martwić, bo możliwe są szybkie zwroty i wymiany produktów na inne.

Krzyżyki do glazury


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą

Toruń

KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
tel: 600 470 602
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel: 600 470 608
e-mail: torun@betor.pl

Formularz kontaktowy (Toruń)

  Bydgoszcz

  KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
  tel: 600 470 618
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  MATERIAŁÓW
  tel: 600 470 631
  e-mail: bydgoszcz@betor.pl
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  BETONU
  tel: 600 470 620
  e-mail: a.tyburek@betor.pl

  Formularz kontaktowy (Bydgoszcz)

   Grudziądz

   KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
   tel: 600 470 640
   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
   tel: 600 470 641
   e-mail: grudziadz@betor.pl

   Formularz kontaktowy (Grudziądz)