Masy szpachlowe

Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mas szpachlowych. Posiadamy duży wybór także innych materiałów budowlanych. Wszystko czego potrzebujesz kupisz u nas w jednym miejscu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Różne rodzaje mas szpachlowych


Lp. Nazwa Przeznaczenie Zdjęcie
1 Masa szpachlowa Ekomas Dolina Nidy 28KG ·   Gotowa do użycia
·   Do wykonywania gładzi i szpachlowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych
·   Wygodna do nakładania i rozprowadzania
Masa szpachlowa Ekomas Dolina Nidy 28KG
2 Masa szpachlowa Sheetrock Gotowa masa szpachlowa SHEETROCK® uniwersalna zawiera lepiszcze winylowe i inne składniki poprawiające własności gotowych mieszanek gipsowych Masa szpachlowa Sheetrock

Masa szpachlowa – dowiedz się więcej


Masę szpachlową używamy w różnych sytuacjach. Zwykle są to prace remontowo budowlane i jeden z ostatnich etapów przygotowujących ściany do malowania. Jednak czasami musimy skorzystać z masy, by zakryć drobne dziury lub by zaszpachlować nierówności przed ostatecznym gładzeniem i malowaniem.

Dlatego jakość masy szpachlowej jest niezwykle ważna, a oferowane przez nas produkty zawierają tylko dobre składniki. W ofercie mamy tradycyjne masy szpachlowe w formie zaprawy, którą należy najpierw rozrobić z wodą oraz masy szpachlowe gotowe do użycia, które są wygodne i łatwe w aplikacji. Są one także doskonałe do wykańczania konkretnych powierzchni.

Masy szpachlowe powinny spełniać europejskie normy odnoszące się między innymi do stopnia pylenia. Muszą być także doskonale dostosowane do pracy ściany oraz do reagowania z różnymi temperaturami. Na to wszystko należy jednak także zwracać uwagę podczas dokonywania wyboru. Pamiętajmy, by dobrać odpowiedni materiał do prac remontowych, jakie nas czekają. W przeciwnym razie nie będziemy mogli wykonać zadania należycie i nasz dom na tym ucierpi.

Jesteś w trakcie budowy i potrzebujesz betonu? Betoniarnia Bydgoszcz to rzetelny dostawca betonu towarowego w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci wysokiej jakości beton, który spełnia Twoje konkretne potrzeby i wymagania.

Masy szpachlowe


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą

Toruń

KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
tel: 600 470 602
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel: 600 470 608
e-mail: torun@betor.pl

Formularz kontaktowy (Toruń)

  Bydgoszcz

  KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
  tel: 600 470 618
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  MATERIAŁÓW
  tel: 600 470 631
  e-mail: bydgoszcz@betor.pl
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  BETONU
  tel: 600 470 620
  e-mail: a.tyburek@betor.pl

  Formularz kontaktowy (Bydgoszcz)

   Grudziądz

   KIEROWNIK DZ. SPRZEDAŻY
   tel: 600 470 640
   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
   tel: 600 470 641
   e-mail: grudziadz@betor.pl

   Formularz kontaktowy (Grudziądz)